• Forum Sport 35+1

  • Forum Sport 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 jun.Quick Steps 35+1 - Forum Sport 35+14 - 2
  • Poulestanden Forum Sport 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TAC'90 35+119161288305849
    2PGS/VOGEL 35+120161356263049
    3Wanica Star 35+122160670373347
    4Ster, De 35+121133561313042
    5Semper Altius 35+122130974542039
    6Quick Steps 35+12110295350332
    7Forum Sport 35+12280144051-1124
    8DSVP 35+12280145478-2424
    9Alphia 35+12272136089-2923
    10Sportlust '46 35+12263134660-1421
    11SVC'08 35+12142153875-3714
    12DSO 35+12232174099-5911
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, Peter deTeamspeler
    Corver, JeroenTeamspeler
    Ford, EppoTeamspeler
    Hoogendam, AndreTeamspeler
    Mirkarimi, MohsenTeamspeler
    Muis, PaulTeamspeler
    Oorlog, PieterTeamspeler
    Schuyt, AndreTeamspeler
    Smits, JeroenTeamspeler
    Stolze, PeterTeamspeler
    Trott, OliverTeamspeler
    Verburg, RobertTeamspeler
    Wit, Stefan deTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Forum Sport 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    1,82

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,32

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,09

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd