• Forum Sport 5

  • Forum Sport 5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 feb. 14:15Forum Sport 5 - DSO 5Sportpark 't Loo
    18 feb. 12:00SVO Buytenpark 3 - Forum Sport 5Sportpark Buytenpark Zoetermeer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.VELO 6 - Forum Sport 51 - 5
    25 jan.KNVB cursus (SvdG) - JO170 - 0
    25 jan.Forum Sport JO13-2 - FC 's-Gravenzande JO13-10 - 0
    21 jan.Forum Sport 5 - Oliveo 43 - 2
    18 jan.Forum Sport JO17-1 - HBS JO17-10 - 0
  • Poulestanden Forum Sport 5 ( 5e klasse 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wilhelmus 41182151153626
    2Nootdorp 21173157292824
    3Oliveo 41171338221622
    4FC Zoetermeer 21070338182021
    5Forum Sport 51070332211121
    6Haagse Hout 3105232524117
    7BSC '68 41051433201316
    8RKAVV 3840428181012
    9VELO 6113172043-2310
    10DWO 4102082855-276
    11DSO 5101092056-363
    12SVO Buytenpark 31000101564-490

    Poulestanden Forum Sport 5 ( Mannen beker reserve zaterdag Groep 2 40 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DUNO 4321011387
    2Forum Sport 531208535
    3DHL 3311110914
    4VELO 73003214-120
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, Marc deTeamspeler
    Bos, CasparTeamspeler
    Brakeboer, ThomasTeamspeler
    Bruggeman, LucaTeamspeler
    Gan, YvoTeamspeler
    Heijningen, Wessel vanTeamspeler
    Joosten, TimTeamspeler
    Offers, ThijsTeamspeler
    Veen, Yannick van derTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Forum Sport 5

    VS

    DSO 5

    11 februari 202314:15 uur
    Sportpark 't Loo veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Forum Sport 5

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    3,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,10

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd