• Forum Sport 5

  • Forum Sport 5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 15:00DSO 5 - Forum Sport 5Sportpark Bentwoud
    8 okt. 16:45Forum Sport 5 - BSC '68 4Sportpark 't Loo
    15 okt. 15:00RKAVV 3 - Forum Sport 5Sportpark Kastelenring
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.Forum Sport 5 - SVO Buytenpark 33 - 0
    20 sep.Forum Sport JO16-1 - Wilhelmus JO16-10 - 0
    17 sep.DHL 3 - Forum Sport 53 - 3
  • Poulestanden Forum Sport 5 ( 5e klasse 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nootdorp 2110010553
    2Haagse Hout 311004133
    3Forum Sport 511003033
    4Wilhelmus 411004223
    5FC Zoetermeer 211004223
    6Oliveo 400000000
    7VELO 600000000
    8BSC '68 4100124-20
    9RKAVV 3100124-20
    10DSO 5100114-30
    11SVO Buytenpark 3100103-30
    12DWO 41001510-50

    Poulestanden Forum Sport 5 ( Mannen beker reserve zaterdag Groep 2 40 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DUNO 4321011387
    2Forum Sport 531208535
    3DHL 3311110914
    4VELO 73003214-120
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, Marc deTeamspeler
    Bos, CasparTeamspeler
    Brakeboer, ThomasTeamspeler
    Bruggeman, LucaTeamspeler
    Gan, YvoTeamspeler
    Heijningen, Wessel vanTeamspeler
    Joosten, TimTeamspeler
    Offers, ThijsTeamspeler
    Veen, Yannick van derTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    DSO 5

    VS

    Forum Sport 5

    01 oktober 202215:00 uur
    Sportpark Bentwoud veld 8

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Forum Sport 5

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd