Home
Home
Programma
Uitslagen
Clubinformatie
Bestuur
Van de bestuurstafel
Bestuursberichten
Bestuursformatie
Algemeen
Profiel
Statuten en reglement
Beleidsplan
Ereleden
Gedragscommissie
Vertrouwenspersoon
Meldingsformulier incidenten
Gebruik Sportpark 't Loo
Medebewoners Sportpark 't Loo
Onze velden
Organisatie
Persoonsgegevens
Verenigingsmanager
Verenigingstaken
Aanmelden
Opzeggen en overschrijven
Sponsoring
Onze sponsors
Club van 50
Financieel
Contributiebeleid
Contributie
Forum Sport clubcard
Evenementen
Nostalgie
Jeugdkamp
Familiedag
Bingo
Kaartavond
Voetbalzaken
Ongevallenverzekering
Fysiotherapie
Forza
Football Academy
Toernooien
Procedures Voetbal
Procedure oefenwedstrijd
Procedure wedstrijdzaken
Procedure afgelastingen
Jeugdcommissie
Coördinatoren
Jeugdselectie
Organisatie Jeugdopleiding
Doelstelling
Technische staf
Nieuwe leden
Partners en externe partijen
Senioren
Selectie
1
Vrouwen 1
2
Onder 23
Recreatief
3
4
5
6
7
8
9
10
O23-2
MO20-1
Veteranen
Veteranen 1
Veteranen 2
Zaal
Zaal 1
Junioren
JO 19
JO19-1
JO19-2
JO18
JO18-1
JO 17
JO17-1
JO17-2
JO17-3
MO 17
MO17-1
MO17-2
JO 16
JO16-1
JO16-2
JO16-3
JO16-4
JO 15
JO15-1
JO15-2
MO 15
MO15-1
MO15-2
MO15-3
JO 14
JO14-1
JO14-2
JO14-3
JO14-4
JO13
JO13-1
JO13-2
JO13-3
JO13-4
MO13
MO13-1
MO13-2
Pupillen
JO 12
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO12-5
JO 11
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO11-5
MO 11
MO11-1
MO11-2
JO 10
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO10-5
JO10-6
JO 9
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO9-5
JO9-6
JO 8
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
JO8-5
JO8-6
JO 7
JO7-1
JO7-2
JO7-3
JO7-4
JO7-5
JO 6
Contact
Selectie
Clubhuis
Commissies
Algemeen
Home
+
Home
Programma
Uitslagen
Clubinformatie
+
Bestuur
+
Van de bestuurstafel
Bestuursberichten
Bestuursformatie
Algemeen
+
Profiel
Statuten en reglement
Beleidsplan
Ereleden
Gedragscommissie
Vertrouwenspersoon
Meldingsformulier incidenten
Gebruik Sportpark 't Loo
Medebewoners Sportpark 't Loo
Onze velden
Organisatie
+
Persoonsgegevens
Verenigingsmanager
Verenigingstaken
Aanmelden
Opzeggen en overschrijven
Sponsoring
+
Sponsoring
Onze sponsors
Club van 50
Financieel
+
Contributiebeleid
Contributie
Forum Sport clubcard
Evenementen
+
Nostalgie
Jeugdkamp
Familiedag
Bingo
Kaartavond
Voetbalzaken
+
Ongevallenverzekering
Fysiotherapie
Forza
Football Academy
Toernooien
Procedures Voetbal
+
Procedure oefenwedstrijd
Procedure wedstrijdzaken
Procedure afgelastingen
Jeugdcommissie
+
Jeugdcommissie
Coördinatoren
Jeugdselectie
+
Organisatie Jeugdopleiding
Doelstelling
Technische staf
Nieuwe leden
Partners en externe partijen
Senioren
+
Selectie
+
1
Vrouwen 1
2
Onder 23
Recreatief
+
3
4
5
6
7
8
9
10
O23-2
MO20-1
Veteranen
+
Veteranen 1
Veteranen 2
Zaal
+
Zaal 1
Junioren
+
JO 19
+
JO19-1
JO19-2
JO18
+
JO18-1
JO 17
+
JO17-1
JO17-2
JO17-3
MO 17
+
MO17-1
MO17-2
JO 16
+
JO16-1
JO16-2
JO16-3
JO16-4
JO 15
+
JO15-1
JO15-2
MO 15
+
MO15-1
MO15-2
MO15-3
JO 14
+
JO14-1
JO14-2
JO14-3
JO14-4
JO13
+
JO13-1
JO13-2
JO13-3
JO13-4
MO13
+
MO13-1
MO13-2
Pupillen
+
JO 12
+
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO12-5
JO 11
+
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO11-5
MO 11
+
MO11-1
MO11-2
JO 10
+
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO10-5
JO10-6
JO 9
+
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO9-5
JO9-6
JO 8
+
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
JO8-5
JO8-6
JO 7
+
JO7-1
JO7-2
JO7-3
JO7-4
JO7-5
JO 6
Contact
+
Selectie
Clubhuis
Commissies
Algemeen
Programma totaal
Datum
Soort
Wedstrijd
Veld
Details
di 19-mrt. 19:00
oefen
ADO Den Haag o14 - Forum Sport JO15-1JM
veld 3
di 19-mrt. 20:00
HVT
RKAVV JO19 (HVT) - Forum Sport JO19-1
veld 7-RKAVV
wo 20-mrt. 18:30
HVT
Den Hoorn JO12 (HVT) - Forum Sport JO12-1
veld 3 A
vr 22-mrt. 20:00
regulier
SVO Buytenpark 35+2 - Forum Sport 35+1
veld 1 B
vr 22-mrt. 20:30
regulier
Forum Sport 35+1 - SVC'08 35+1
veld 1 B
vr 22-mrt. 21:00
regulier
FC Zoetermeer 35+2 - Forum Sport 35+1
veld 1 A
vr 22-mrt. 21:30
regulier
Forum Sport 35+1 - BMT 35+1
veld 1 A
za 23-mrt. 08:30
regulier
Forum Sport JO14-1JM - Wilhelmus JO14-1JM
veld 3-hoofdveld
za 23-mrt. 08:30
regulier
Forum Sport JO10-2 - VCS JO10-1
veld 2 A1
za 23-mrt. 08:30
regulier
Forum Sport JO15-2 - DWO JO15-1
veld 1
za 23-mrt. 08:30
regulier
HVV JO13-1 - Forum Sport JO13-1
veld 2
za 23-mrt. 08:30
regulier
Meerburg MO15-2 - Forum Sport MO15-2
veld 2
za 23-mrt. 08:30
regulier
FC Zoetermeer MO13-1 - Forum Sport MO13-1
veld 4
za 23-mrt. 08:30
training kwartveld
Onder 7 - Onder 7
veld 2 B1
za 23-mrt. 08:30
training kwartveld
Onder 7 - Onder 7
veld 2 B2
za 23-mrt. 09:00
regulier
DHC JO15-1 - Forum Sport JO15-1JM
veld 1
za 23-mrt. 09:00
regulier
Quick Steps JO13-1 - Forum Sport JO13-3
veld 1
za 23-mrt. 09:30
oefen
Die Haghe JO8-1 - Forum Sport JO8-1
veld 3-Die Haghe/PGS A1
za 23-mrt. 09:30
oefen
Die Haghe JO8-2 - Forum Sport JO8-2
veld 3-Die Haghe/PGS A1
za 23-mrt. 10:00
regulier
Forum Sport MO15-1 - ARC MO15-1
veld 2
za 23-mrt. 10:00
regulier
Football Factory 5 - Forum Sport 10
veld 1-Lugdunum/Football Factory
za 23-mrt. 10:15
regulier
Forum Sport MO15-3 - Concordia MO15-1
veld 1
za 23-mrt. 10:15
regulier
Forum Sport MO13-2 - DSVP MO13-2
veld 3-hoofdveld
za 23-mrt. 10:30
regulier
Westlandia JO16-1 - Forum Sport JO16-1
veld 1-Westlandia
za 23-mrt. 10:30
regulier
Laakkwartier JO11-1 - Forum Sport JO11-2
veld 3 A
za 23-mrt. 10:30
regulier
KMD JO18-1 - Forum Sport JO18-1
veld 3
za 23-mrt. 11:00
regulier
DSO 2 - Forum Sport 3
veld 3
za 23-mrt. 11:30
regulier
Nootdorp JO16-2 - Forum Sport JO16-3
veld 2
za 23-mrt. 12:00
regulier
Forum Sport 6 - HDV 2
veld 2
za 23-mrt. 12:00
regulier
Forum Sport 8 - Ariston'80 11
veld 4
za 23-mrt. 12:00
regulier
Forum Sport JO19-2 - Wilhelmus JO19-4
veld 3-hoofdveld
za 23-mrt. 12:00
regulier
Forum Sport JO16-2 - VUC JO16-1
veld 1
za 23-mrt. 12:00
regulier
Quick Boys 2 - Forum Sport 2
veld 2
za 23-mrt. 12:00
regulier
Katwijk MO17-1 - Forum Sport MO17-1
veld 6 licht
za 23-mrt. 12:30
regulier
Verburch 3 - Forum Sport 4
veld 2
za 23-mrt. 12:30
regulier
Semper Altius 5 - Forum Sport 9
veld 1
za 23-mrt. 13:00
regulier
DSO 5 - Forum Sport 5
veld 4
za 23-mrt. 13:00
regulier
SEV 35+1 - Forum Sport 35+2
veld 4-SEV
za 23-mrt. 13:00
regulier
Barendrecht JO17-1 - Forum Sport JO17-1
veld 8
za 23-mrt. 14:15
regulier
Forum Sport 35+1 - vv Smitshoek 35+2
veld 2
za 23-mrt. 14:15
regulier
Forum Sport 7 - RKAVV 5
veld 1
za 23-mrt. 14:15
regulier
Forum Sport O23-2 - HDV O23-1
veld 4
za 23-mrt. 14:30
regulier
Forum Sport 1 - LFC 1
veld 3-hoofdveld
za 23-mrt. 15:00
regulier
Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1 - Forum Sport JO19-1
veld 2
za 23-mrt. 16:15
regulier
Forum Sport JO17-2 - Semper Altius JO17-1
veld 1
za 23-mrt. 17:00
regulier
Forum Sport O23-1 - SSA FC Skillz Wateringse Veld O23-1
veld 3-hoofdveld
di 26-mrt. 18:30
HVT
DHC JO18 (HVT) - Forum Sport JO18-1
veld 2
di 26-mrt. 20:00
regulier
SEV 6 - Forum Sport 8
veld 3-SEV
wo 27-mrt. 18:00
HVT
Forum Sport JO9-1JM - Forum Sport JO9-1JM
veld 4
za 30-mrt. 10:00
regulier
Forum Sport MO15-2 - SJZ MO15-1
veld 1
za 30-mrt. 11:00
beker
Forum Sport JO16-1 - Quick Boys JO16-1
veld 2
za 30-mrt. 11:45
regulier
Meerburg 4 - Forum Sport 10
veld 1
za 30-mrt. 12:00
regulier
RAS 5 - Forum Sport 5
veld 1
za 30-mrt. 12:00
regulier
Erasmus 4 - Forum Sport 9
veld 1
za 30-mrt. 12:30
regulier
HDV 2 - Forum Sport 6
veld 1 HDV
za 30-mrt. 14:30
beker
Forum Sport 1 - RCL 1
veld 1
za 30-mrt. 14:30
beker
VFC O23-1 - Forum Sport O23-1
veld 1
za 30-mrt. 14:30
beker
SSS VR2 - Forum Sport VR1
veld 1
za 30-mrt. 15:00
beker
Forum Sport 3 - Forum Sport 2
veld 2
za 30-mrt. 15:00
regulier
VVSB 2 - Forum Sport 4
veld 5
wo 03-apr. 18:30
regulier
Forum Sport MO13-1 - FC Zoetermeer MO13-1
veld 2
wo 03-apr. 18:30
oefen
ADO Den Haag o12 - Forum Sport JO13-1
wo 03-apr. 19:00
beker
Forum Sport JO17-1 - VOC JO17-1
veld 3-hoofdveld
vr 05-apr. 19:00
regulier
SVC'08 35+1 - Forum Sport 35+1
veld 2 B
vr 05-apr. 19:30
regulier
Forum Sport 35+1 - BMT 35+1
veld 2 B
vr 05-apr. 20:00
regulier
FC Zoetermeer 35+2 - Forum Sport 35+1
veld 2 A
vr 05-apr. 20:30
regulier
Forum Sport 35+1 - SVO Buytenpark 35+2
veld 2 A - kunstgras
za 06-apr. 08:30
regulier
Forum Sport JO16-1 - Quick JO16-1
veld 1
za 06-apr. 08:30
regulier
Forum Sport JO13-3 - HVV JO13-7
veld 4
za 06-apr. 08:30
regulier
Forum Sport MO13-1 - Quick MO13-1
veld 3-hoofdveld
za 06-apr. 08:30
regulier
Forum Sport JO14-3 - Wilhelmus JO14-4
veld 7
za 06-apr. 08:30
regulier
Westlandia JO13-1 - Forum Sport JO13-1
veld 1-Westlandia
za 06-apr. 08:30
regulier
Rijnsburgse Boys JO15-1 - Forum Sport JO15-1JM
veld 2
za 06-apr. 08:30
regulier
Quick Boys JO14-5 - Forum Sport JO14-4
veld 3
za 06-apr. 08:30
regulier
DHL JO13-3 - Forum Sport JO13-4
veld 3
za 06-apr. 10:00
regulier
Forum Sport JO14-2 - msv De Betrokken Spartaan JO14-2
veld 3-hoofdveld
za 06-apr. 10:00
regulier
Forum Sport JO13-2 - Die Haghe JO13-2
veld 4
za 06-apr. 10:00
regulier
Quick MO13-2 - Forum Sport MO13-2
veld 3
za 06-apr. 10:15
regulier
Quick Boys JO14-1 - Forum Sport JO14-1JM
veld 3
za 06-apr. 10:30
regulier
Forum Sport JO15-2 - FC 's-Gravenzande JO15-5
veld 7
za 06-apr. 10:30
regulier
Forum Sport JO18-1 - Sportclub Monster JO18-1
veld 1
za 06-apr. 10:40
regulier
Forum Sport JO16-2 - Blauw-Zwart JO16-1
veld 2
za 06-apr. 11:45
regulier
Forum Sport MO15-2 - Voorschoten`97 MO15-3
veld 4
za 06-apr. 11:45
regulier
SVC'08 2 - Forum Sport 3
veld 1
za 06-apr. 12:00
regulier
Forum Sport 2 - Scheveningen 2
veld 3-hoofdveld
za 06-apr. 12:00
regulier
DSVP VR1 - Forum Sport VR1
veld 1-DSVP
za 06-apr. 12:00
regulier
RAS 4 - Forum Sport 6
veld 1
za 06-apr. 12:00
regulier
SV Leidschenveen JO16-2 - Forum Sport JO16-4
veld 2 (2a alleen JO8 & 9)
za 06-apr. 12:30
regulier
Semper Altius 5 - Forum Sport 8
veld 2
za 06-apr. 12:45
regulier
Forum Sport 9 - KMD 5
veld 1
za 06-apr. 12:45
regulier
Forum Sport JO19-1 - Kozakken Boys JO19-1
veld 2
za 06-apr. 12:45
regulier
Forum Sport JO16-3 - HVV JO16-1
veld 7
za 06-apr. 13:30
regulier
Wippolder MO15-1 - Forum Sport MO15-3
veld 2
za 06-apr. 14:00
regulier
Forum Sport 10 - Graaf W II VAC 4
veld 4
za 06-apr. 14:30
regulier
Forum Sport 1 - TAC'90 1
veld 3-hoofdveld
za 06-apr. 15:00
regulier
Forum Sport 35+1 - Jodan Boys, de 35+1
veld 2
za 06-apr. 15:00
regulier
Forum Sport 35+2 - SVC'08 35+1
veld 7
za 06-apr. 15:00
regulier
Forum Sport MO17-2 - ASW MO17-1
veld 1
za 06-apr. 15:00
regulier
Nootdorp O23-2 - Forum Sport O23-2
veld 3
za 06-apr. 15:00
regulier
Berkel MO20-1 - Forum Sport MO20-1
veld 5-Berkel - 5
za 06-apr. 16:00
regulier
Graaf W II VAC 3 - Forum Sport 7
veld 4
za 06-apr. 16:00
regulier
DESTO MO15-1 - Forum Sport MO15-1
veld 1
za 06-apr. 16:15
regulier
Forum Sport 5 - FC Zoetermeer 3
veld 4
za 06-apr. 16:15
regulier
Quick Boys 4 - Forum Sport 4
veld 6
za 06-apr. 16:15
regulier
Nieuwerkerk O23-1 - Forum Sport O23-1
veld 1
za 06-apr. 16:30
regulier
Unitas'30 JO17-1 - Forum Sport JO17-1
veld 1
za 06-apr. 16:45
regulier
Forum Sport JO19-2 - TOGB JO19-2
veld 3-hoofdveld
za 06-apr. 17:00
regulier
Forum Sport MO17-1 - ARC MO17-1
veld 1
za 06-apr. 17:15
regulier
Forum Sport JO17-3 - RKDEO JO17-2
veld 2
za 06-apr. 17:15
regulier
HBS JO17-3 - Forum Sport JO17-2
veld 3
di 09-apr. 19:00
oefen
ADO Den Haag o15 - Forum Sport JO16-1
veld 2
di 09-apr. 19:00
oefen
ADO Den Haag o17 - Forum Sport JO19-1
veld 3
za 13-apr. 08:30
regulier
Forum Sport JO13-1 - DSO JO13-1
veld 3-hoofdveld
za 13-apr. 08:30
regulier
Forum Sport JO14-1JM - Voorschoten`97 JO14-1
veld 1
za 13-apr. 08:30
regulier
Forum Sport JO13-4 - FC Zoetermeer JO13-4
veld 7
za 13-apr. 08:30
regulier
Forum Sport MO13-2 - Blauw-Zwart MO13-1 (9-tal)
veld 4
za 13-apr. 09:00
regulier
Scheveningen JO13-1 - Forum Sport JO13-2
veld 1
za 13-apr. 09:00
regulier
Sportclub Monster JO14-2 - Forum Sport JO14-3
veld 1
za 13-apr. 09:45
regulier
Zestienhoven JO14-2 - Forum Sport JO14-2
Veld 6-Zestienhoven
za 13-apr. 10:00
regulier
Forum Sport JO14-4 - Nootdorp JO14-3
veld 4
za 13-apr. 10:00
regulier
RKAVV MO15-2 - Forum Sport MO15-2
veld 7-RKAVV
za 13-apr. 10:15
regulier
Forum Sport JO15-1JM - EMM'21 JO15-1
veld 1
za 13-apr. 10:15
regulier
Forum Sport MO15-1 - DSVP MO15-1
veld 3-hoofdveld
za 13-apr. 10:15
regulier
Forum Sport MO15-3 - Laakkwartier MO15-1
veld 7
za 13-apr. 10:30
regulier
Bernardus JO13-3 - Forum Sport JO13-3
veld 2
za 13-apr. 10:30
regulier
BSC '68 MO17-1 - Forum Sport MO17-2
veld 3
za 13-apr. 11:00
regulier
SEV JO16-1 - Forum Sport JO16-2
veld 4-SEV
za 13-apr. 11:45
regulier
Duindorp sv JO15-1 - Forum Sport JO15-2
veld 1
za 13-apr. 12:00
regulier
Graaf W II VAC MO17-1 - Forum Sport MO17-1
veld 1
za 13-apr. 12:00
regulier
SV Leidschenveen JO16-1 - Forum Sport JO16-3
veld 3
za 13-apr. 12:30
regulier
Forum Sport 7 - Werve, Te 2
veld 4
za 13-apr. 12:30
regulier
Forum Sport 35+2 - Wanica Star 35+1
veld 2
za 13-apr. 12:30
regulier
Forum Sport JO16-4 - Rohda '76 JO16-1
veld 3-hoofdveld
za 13-apr. 12:30
regulier
Forum Sport JO17-2 - HVV JO17-4
veld 1
za 13-apr. 12:30
regulier
Spijkenisse JO16-1 - Forum Sport JO16-1
veld 3
za 13-apr. 13:00
regulier
VCS MO13-2 - Forum Sport MO13-1
veld 3
za 13-apr. 13:00
regulier
Foreholte JO17-2 - Forum Sport JO17-3
veld 3
za 13-apr. 13:15
regulier
Nootdorp 3 - Forum Sport 5
veld 2
za 13-apr. 14:00
regulier
Rijnsburgse Boys 2 - Forum Sport 2
veld 1 (1e niet thuis, 1 wds om 10:30uur)
za 13-apr. 14:00
regulier
Valken'68 6 - Forum Sport 10
veld 1
za 13-apr. 14:30
regulier
Coal 35+2 - Forum Sport 35+1
veld 2 - Kunstgrasveld
za 13-apr. 14:35
regulier
VUC JO19-1 - Forum Sport JO19-2
veld 1
za 13-apr. 14:45
regulier
Forum Sport VR1 - Ariston'80 VR1
veld 3-hoofdveld
za 13-apr. 14:45
regulier
Forum Sport 6 - REMO 3
veld 1
za 13-apr. 14:45
regulier
Forum Sport 8 - Forum Sport 9
veld 2
za 13-apr. 14:45
regulier
Forum Sport O23-2 - TOGB O23-4
veld 4
za 13-apr. 14:45
regulier
Wilhelmus JO18-2 - Forum Sport JO18-1
veld 2
za 13-apr. 15:15
regulier
BVCB JO19-1 - Forum Sport JO19-1
veld 3
za 13-apr. 15:30
regulier
S.V. Den Hoorn 1 - Forum Sport 1
veld 1
za 13-apr. 17:00
regulier
Forum Sport 3 - Wilhelmus 2
veld 1
Programma zaalvoetbal
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Locatie
Plaats
Details
ma 25-mrt. 20:00
Forum Sport 1 - SEV 1
Leidschenveen (Den Haag)
Futsal
'S-GRAVENHAGE
wo 27-mrt. 19:30
Forum Sport MO15-1 - VCS MO15 (HVT)
Indoor
wo 27-mrt. 20:00
Forum Sport JO17-1 - HVT: winn GSC ESDO - VELO
Indoor
ma 15-apr. 21:00
Forum Sport 1 - RKAVV 4
Leidschenveen (Den Haag)
Futsal
'S-GRAVENHAGE
ma 22-apr. 22:00
Mazzel Stars 3 - Forum Sport 1
Veur, de (Zoetermeer)
Futsal
ZOETERMEER
ma 29-apr. 21:00
SEV 1 - Forum Sport 1
Kastelenring-hal (Leidschendam)
Futsal
LEIDSCHENDAM
ma 06-mei. 21:00
ZVV Den Haag 16 - Forum Sport 1
Veur, de (Zoetermeer)
Futsal
ZOETERMEER
ma 13-mei. 20:00
Forum Sport 1 - ZVV Den Haag 11
Leidschenveen (Den Haag)
Futsal
'S-GRAVENHAGE
Programma Thuis, volgorde datum, team, tijd
Datum
Soort
Wedstrijd
Veld
Details
vr 22-mrt. 20:30
regulier
Forum Sport 35+1 - SVC'08 35+1
veld 1 B
vr 22-mrt. 21:30
regulier
Forum Sport 35+1 - BMT 35+1
veld 1 A
za 23-mrt. 14:30
regulier
Forum Sport 1 - LFC 1
veld 3-hoofdveld
za 23-mrt. 12:00
regulier
Forum Sport 6 - HDV 2
veld 2
za 23-mrt. 14:15
regulier
Forum Sport 7 - RKAVV 5
veld 1
za 23-mrt. 12:00
regulier
Forum Sport 8 - Ariston'80 11
veld 4
za 23-mrt. 14:15
regulier
Forum Sport 35+1 - vv Smitshoek 35+2
veld 2
za 23-mrt. 17:00
regulier
Forum Sport O23-1 - SSA FC Skillz Wateringse Veld O23-1
veld 3-hoofdveld
za 23-mrt. 14:15
regulier
Forum Sport O23-2 - HDV O23-1
veld 4
za 23-mrt. 12:00
regulier
Forum Sport JO19-2 - Wilhelmus JO19-4
veld 3-hoofdveld
za 23-mrt. 16:15
regulier
Forum Sport JO17-2 - Semper Altius JO17-1
veld 1
za 23-mrt. 12:00
regulier
Forum Sport JO16-2 - VUC JO16-1
veld 1
za 23-mrt. 08:30
regulier
Forum Sport JO15-2 - DWO JO15-1
veld 1
za 23-mrt. 08:30
regulier
Forum Sport JO14-1JM - Wilhelmus JO14-1JM
veld 3-hoofdveld
za 23-mrt. 08:30
regulier
Forum Sport JO10-2 - VCS JO10-1
veld 2 A1
za 23-mrt. 10:00
regulier
Forum Sport MO15-1 - ARC MO15-1
veld 2
za 23-mrt. 10:15
regulier
Forum Sport MO15-3 - Concordia MO15-1
veld 1
za 23-mrt. 10:15
regulier
Forum Sport MO13-2 - DSVP MO13-2
veld 3-hoofdveld
za 23-mrt. 08:30
training kwartveld
Onder 7 - Onder 7
veld 2 B1
za 23-mrt. 08:30
training kwartveld
Onder 7 - Onder 7
veld 2 B2
ma 25-mrt. 20:00
regulier
Forum Sport 1 - SEV 1
Leidschenveen veld 1
wo 27-mrt. 18:00
HVT
Forum Sport JO9-1JM - Forum Sport JO9-1JM
veld 4
wo 27-mrt. 19:30
Haaglandencup
Forum Sport MO15-1 - VCS MO15 (HVT)
wo 27-mrt. 20:00
Haaglandencup
Forum Sport JO17-1 - HVT: winn GSC ESDO - VELO
za 30-mrt. 14:30
beker
Forum Sport 1 - RCL 1
veld 1
za 30-mrt. 15:00
beker
Forum Sport 3 - Forum Sport 2
veld 2
za 30-mrt. 11:00
beker
Forum Sport JO16-1 - Quick Boys JO16-1
veld 2
za 30-mrt. 10:00
regulier
Forum Sport MO15-2 - SJZ MO15-1
veld 1
wo 03-apr. 19:00
beker
Forum Sport JO17-1 - VOC JO17-1
veld 3-hoofdveld
wo 03-apr. 18:30
regulier
Forum Sport MO13-1 - FC Zoetermeer MO13-1
veld 2
vr 05-apr. 19:30
regulier
Forum Sport 35+1 - BMT 35+1
veld 2 B
vr 05-apr. 20:30
regulier
Forum Sport 35+1 - SVO Buytenpark 35+2
veld 2 A - kunstgras
za 06-apr. 14:30
regulier
Forum Sport 1 - TAC'90 1
veld 3-hoofdveld
za 06-apr. 12:00
regulier
Forum Sport 2 - Scheveningen 2
veld 3-hoofdveld
za 06-apr. 16:15
regulier
Forum Sport 5 - FC Zoetermeer 3
veld 4
za 06-apr. 12:45
regulier
Forum Sport 9 - KMD 5
veld 1
za 06-apr. 14:00
regulier
Forum Sport 10 - Graaf W II VAC 4
veld 4
za 06-apr. 15:00
regulier
Forum Sport 35+1 - Jodan Boys, de 35+1
veld 2
za 06-apr. 15:00
regulier
Forum Sport 35+2 - SVC'08 35+1
veld 7
za 06-apr. 12:45
regulier
Forum Sport JO19-1 - Kozakken Boys JO19-1
veld 2
za 06-apr. 16:45
regulier
Forum Sport JO19-2 - TOGB JO19-2
veld 3-hoofdveld
za 06-apr. 10:30
regulier
Forum Sport JO18-1 - Sportclub Monster JO18-1
veld 1
za 06-apr. 17:15
regulier
Forum Sport JO17-3 - RKDEO JO17-2
veld 2
za 06-apr. 08:30
regulier
Forum Sport JO16-1 - Quick JO16-1
veld 1
za 06-apr. 10:40
regulier
Forum Sport JO16-2 - Blauw-Zwart JO16-1
veld 2
za 06-apr. 12:45
regulier
Forum Sport JO16-3 - HVV JO16-1
veld 7
za 06-apr. 10:30
regulier
Forum Sport JO15-2 - FC 's-Gravenzande JO15-5
veld 7
za 06-apr. 10:00
regulier
Forum Sport JO14-2 - msv De Betrokken Spartaan JO14-2
veld 3-hoofdveld
za 06-apr. 08:30
regulier
Forum Sport JO14-3 - Wilhelmus JO14-4
veld 7
za 06-apr. 10:00
regulier
Forum Sport JO13-2 - Die Haghe JO13-2
veld 4
za 06-apr. 08:30
regulier
Forum Sport JO13-3 - HVV JO13-7
veld 4
za 06-apr. 17:00
regulier
Forum Sport MO17-1 - ARC MO17-1
veld 1
za 06-apr. 15:00
regulier
Forum Sport MO17-2 - ASW MO17-1
veld 1
za 06-apr. 11:45
regulier
Forum Sport MO15-2 - Voorschoten`97 MO15-3
veld 4
za 06-apr. 08:30
regulier
Forum Sport MO13-1 - Quick MO13-1
veld 3-hoofdveld
za 13-apr. 17:00
regulier
Forum Sport 3 - Wilhelmus 2
veld 1
za 13-apr. 17:00
regulier
Forum Sport 4 - Ter Leede 4
veld 2
za 13-apr. 14:45
regulier
Forum Sport 6 - REMO 3
veld 1
za 13-apr. 12:30
regulier
Forum Sport 7 - Werve, Te 2
veld 4
za 13-apr. 14:45
regulier
Forum Sport 8 - Forum Sport 9
veld 2
za 13-apr. 12:30
regulier
Forum Sport 35+2 - Wanica Star 35+1
veld 2
za 13-apr. 17:00
regulier
Forum Sport O23-1 - Jodan Boys, de O23-1
veld 3-hoofdveld
za 13-apr. 14:45
regulier
Forum Sport O23-2 - TOGB O23-4
veld 4
za 13-apr. 12:30
regulier
Forum Sport JO17-2 - HVV JO17-4
veld 1
za 13-apr. 12:30
regulier
Forum Sport JO16-4 - Rohda '76 JO16-1
veld 3-hoofdveld
za 13-apr. 10:15
regulier
Forum Sport JO15-1JM - EMM'21 JO15-1
veld 1
za 13-apr. 08:30
regulier
Forum Sport JO14-1JM - Voorschoten`97 JO14-1
veld 1
za 13-apr. 10:00
regulier
Forum Sport JO14-4 - Nootdorp JO14-3
veld 4
za 13-apr. 08:30
regulier
Forum Sport JO13-1 - DSO JO13-1
veld 3-hoofdveld
za 13-apr. 08:30
regulier
Forum Sport JO13-4 - FC Zoetermeer JO13-4
veld 7
za 13-apr. 14:45
regulier
Forum Sport VR1 - Ariston'80 VR1
veld 3-hoofdveld
za 13-apr. 10:15
regulier
Forum Sport MO15-1 - DSVP MO15-1
veld 3-hoofdveld
za 13-apr. 10:15
regulier
Forum Sport MO15-3 - Laakkwartier MO15-1
veld 7
za 13-apr. 08:30
regulier
Forum Sport MO13-2 - Blauw-Zwart MO13-1 (9-tal)
veld 4
za 13-apr. 17:00
regulier
Forum Sport MO20-1 - Graaf W II VAC MO20-2
veld 4
ma 15-apr. 21:00
regulier
Forum Sport 1 - RKAVV 4
Leidschenveen veld 1
Programma Uit, volgorde Datum, team, tijd
Datum
Soort
Wedstrijd
Veld
Details
di 19-mrt. 19:00
oefen
ADO Den Haag o14 - Forum Sport JO15-1JM
veld 3
di 19-mrt. 20:00
HVT
RKAVV JO19 (HVT) - Forum Sport JO19-1
veld 7-RKAVV
wo 20-mrt. 18:30
HVT
Den Hoorn JO12 (HVT) - Forum Sport JO12-1
veld 3 A
vr 22-mrt. 20:00
regulier
SVO Buytenpark 35+2 - Forum Sport 35+1
veld 1 B
vr 22-mrt. 21:00
regulier
FC Zoetermeer 35+2 - Forum Sport 35+1
veld 1 A
za 23-mrt. 09:30
oefen
Die Haghe JO8-1 - Forum Sport JO8-1
veld 3-Die Haghe/PGS A1
za 23-mrt. 09:30
oefen
Die Haghe JO8-2 - Forum Sport JO8-2
veld 3-Die Haghe/PGS A1
za 23-mrt. 12:00
regulier
Quick Boys 2 - Forum Sport 2
veld 2
za 23-mrt. 11:00
regulier
DSO 2 - Forum Sport 3
veld 3
za 23-mrt. 12:30
regulier
Verburch 3 - Forum Sport 4
veld 2
za 23-mrt. 13:00
regulier
DSO 5 - Forum Sport 5
veld 4
za 23-mrt. 12:30
regulier
Semper Altius 5 - Forum Sport 9
veld 1
za 23-mrt. 10:00
regulier
Football Factory 5 - Forum Sport 10
veld 1-Lugdunum/Football Factory
za 23-mrt. 13:00
regulier
SEV 35+1 - Forum Sport 35+2
veld 4-SEV
za 23-mrt. 15:00
regulier
Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1 - Forum Sport JO19-1
veld 2
za 23-mrt. 10:30
regulier
KMD JO18-1 - Forum Sport JO18-1
veld 3
za 23-mrt. 13:00
regulier
Barendrecht JO17-1 - Forum Sport JO17-1
veld 8
za 23-mrt. 10:30
regulier
Westlandia JO16-1 - Forum Sport JO16-1
veld 1-Westlandia
za 23-mrt. 11:30
regulier
Nootdorp JO16-2 - Forum Sport JO16-3
veld 2
za 23-mrt. 09:00
regulier
DHC JO15-1 - Forum Sport JO15-1JM
veld 1
za 23-mrt. 08:30
regulier
HVV JO13-1 - Forum Sport JO13-1
veld 2
za 23-mrt. 09:00
regulier
Quick Steps JO13-1 - Forum Sport JO13-3
veld 1
za 23-mrt. 10:30
regulier
Laakkwartier JO11-1 - Forum Sport JO11-2
veld 3 A
za 23-mrt. 12:00
regulier
Katwijk MO17-1 - Forum Sport MO17-1
veld 6 licht
za 23-mrt. 08:30
regulier
Meerburg MO15-2 - Forum Sport MO15-2
veld 2
za 23-mrt. 08:30
regulier
FC Zoetermeer MO13-1 - Forum Sport MO13-1
veld 4
di 26-mrt. 18:30
HVT
DHC JO18 (HVT) - Forum Sport JO18-1
veld 2
di 26-mrt. 20:00
regulier
SEV 6 - Forum Sport 8
veld 3-SEV
Programma senioren
Datum
Soort
Wedstrijd
Veld
Details
vr 22-mrt. 20:00
regulier
SVO Buytenpark 35+2 - Forum Sport 35+1
veld 1 B
vr 22-mrt. 20:30
regulier
Forum Sport 35+1 - SVC'08 35+1
veld 1 B
vr 22-mrt. 21:00
regulier
FC Zoetermeer 35+2 - Forum Sport 35+1
veld 1 A
vr 22-mrt. 21:30
regulier
Forum Sport 35+1 - BMT 35+1
veld 1 A
za 23-mrt. 14:30
regulier
Forum Sport 1 - LFC 1
veld 3-hoofdveld
za 23-mrt. 12:00
regulier
Quick Boys 2 - Forum Sport 2
veld 2
za 23-mrt. 11:00
regulier
DSO 2 - Forum Sport 3
veld 3
za 23-mrt. 12:30
regulier
Verburch 3 - Forum Sport 4
veld 2
za 23-mrt. 13:00
regulier
DSO 5 - Forum Sport 5
veld 4
za 23-mrt. 12:00
regulier
Forum Sport 6 - HDV 2
veld 2
za 23-mrt. 14:15
regulier
Forum Sport 7 - RKAVV 5
veld 1
za 23-mrt. 12:00
regulier
Forum Sport 8 - Ariston'80 11
veld 4
za 23-mrt. 12:30
regulier
Semper Altius 5 - Forum Sport 9
veld 1
za 23-mrt. 10:00
regulier
Football Factory 5 - Forum Sport 10
veld 1-Lugdunum/Football Factory
za 23-mrt. 14:15
regulier
Forum Sport 35+1 - vv Smitshoek 35+2
veld 2
za 23-mrt. 13:00
regulier
SEV 35+1 - Forum Sport 35+2
veld 4-SEV
za 23-mrt. 17:00
regulier
Forum Sport O23-1 - SSA FC Skillz Wateringse Veld O23-1
veld 3-hoofdveld
za 23-mrt. 14:15
regulier
Forum Sport O23-2 - HDV O23-1
veld 4
ma 25-mrt. 20:00
regulier
Forum Sport 1 - SEV 1
Leidschenveen veld 1
di 26-mrt. 20:00
regulier
SEV 6 - Forum Sport 8
veld 3-SEV
wo 27-mrt. 20:00
Haaglandencup
Forum Sport JO17-1 - HVT: winn GSC ESDO - VELO
Programma junioren
Datum
Soort
Wedstrijd
Veld
Details
di 19-mrt. 19:00
oefen
ADO Den Haag o14 - Forum Sport JO15-1JM
veld 3
di 19-mrt. 20:00
HVT
RKAVV JO19 (HVT) - Forum Sport JO19-1
veld 7-RKAVV
za 23-mrt. 15:00
regulier
Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1 - Forum Sport JO19-1
veld 2
za 23-mrt. 12:00
regulier
Forum Sport JO19-2 - Wilhelmus JO19-4
veld 3-hoofdveld
za 23-mrt. 10:30
regulier
KMD JO18-1 - Forum Sport JO18-1
veld 3
za 23-mrt. 13:00
regulier
Barendrecht JO17-1 - Forum Sport JO17-1
veld 8
za 23-mrt. 16:15
regulier
Forum Sport JO17-2 - Semper Altius JO17-1
veld 1
za 23-mrt. 10:30
regulier
Westlandia JO16-1 - Forum Sport JO16-1
veld 1-Westlandia
za 23-mrt. 12:00
regulier
Forum Sport JO16-2 - VUC JO16-1
veld 1
za 23-mrt. 11:30
regulier
Nootdorp JO16-2 - Forum Sport JO16-3
veld 2
za 23-mrt. 09:00
regulier
DHC JO15-1 - Forum Sport JO15-1JM
veld 1
za 23-mrt. 08:30
regulier
Forum Sport JO15-2 - DWO JO15-1
veld 1
za 23-mrt. 08:30
regulier
Forum Sport JO14-1JM - Wilhelmus JO14-1JM
veld 3-hoofdveld
za 23-mrt. 12:00
regulier
Katwijk MO17-1 - Forum Sport MO17-1
veld 6 licht
za 23-mrt. 10:00
regulier
Forum Sport MO15-1 - ARC MO15-1
veld 2
za 23-mrt. 08:30
regulier
Meerburg MO15-2 - Forum Sport MO15-2
veld 2
za 23-mrt. 10:15
regulier
Forum Sport MO15-3 - Concordia MO15-1
veld 1
di 26-mrt. 18:30
HVT
DHC JO18 (HVT) - Forum Sport JO18-1
veld 2
wo 27-mrt. 19:30
Haaglandencup
Forum Sport MO15-1 - VCS MO15 (HVT)
Programma pupillen
Datum
Wedstrijd
Veld
Details
wo 20-mrt. 18:30
Den Hoorn JO12 (HVT) - Forum Sport JO12-1
veld 3 A
za 23-mrt. 09:30
Die Haghe JO8-1 - Forum Sport JO8-1
veld 3-Die Haghe/PGS A1
za 23-mrt. 09:30
Die Haghe JO8-2 - Forum Sport JO8-2
veld 3-Die Haghe/PGS A1
za 23-mrt. 08:30
HVV JO13-1 - Forum Sport JO13-1
veld 2
za 23-mrt. 09:00
Quick Steps JO13-1 - Forum Sport JO13-3
veld 1
za 23-mrt. 10:30
Laakkwartier JO11-1 - Forum Sport JO11-2
veld 3 A
za 23-mrt. 08:30
Forum Sport JO10-2 - VCS JO10-1
veld 2 A1
za 23-mrt. 08:30
FC Zoetermeer MO13-1 - Forum Sport MO13-1
veld 4
za 23-mrt. 10:15
Forum Sport MO13-2 - DSVP MO13-2
veld 3-hoofdveld
za 23-mrt. 08:30
Onder 7 - Onder 7
veld 2 B1
za 23-mrt. 08:30
Onder 7 - Onder 7
veld 2 B2
wo 27-mrt. 18:00
Forum Sport JO9-1JM - Forum Sport JO9-1JM
veld 4
Afgelastingen
Geen afgelastingen